Національний університет “Одеська морська академія” 
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
                   
Факультет                
Морських перевезень та технологій                
Спеціальність (спеціалізація)                
Судноводіння                
Курс     Семестр           1      
5 (магістр)                
Кількість бюджетних місць 41   Ліміт стипендіатів 16,0      
                   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Балакіна Анастасія Сергіївна 1504 так 5,000 0,06 1 5,060 5  
4 Семенченко Павло Володимирович 1504 так 4,950 0,06 1 5,010 4,83  
5 Гогович Владислав Едуардович 1504 так 4,950 0,06 1 5,010 4,83  
7 Васильєв Дмитро Володимирович 1503 так 4,950 0,06 1 5,010 4,83  
8 Гоцульська Аліна Ігорівна 1502 так 4,900 0,06 1 4,960 4,83  
2 Хлівненко Михайло Святославович 1502 так 4,950     4,950 4,83  
3 Кехтер Ілля Сергійович 1504 так 4,950     4,950 4,83  
6 Чанєв Василій Дем’янович  1506 так 4,950     4,950 4,83  
9 Кубрак Владислав Вікторович 1502 так 4,750     4,750 4,5  
10 Мерзликин Денис Вячеславович 1506 так 4,600 0,06 1 4,660 4,16  
11 Цінам Ілля Олександрович 1506 так 4,400     4,400 4,16  
12 Лавіденко Деніел Вікторович 1503 ні 4,700     4,700 5  
14 Гуцуляк Владислав Олегович 1503 ні 4,600 0,06 1 4,660 4  
13 Компанєєць Микита Олегович 1504 ні 4,600     4,600 4,66  
15 Ковалів Олександр Олександрович 1502 ні 4,100     4,100 4  
16 Нікіфорчук Юрій Миколайович 1503 ні 3,750     3,750 4  
18 Савінок Ростислав Михайлович 1505 ні 3,400 0,06 1 3,460 3,83  
17 Коваленко Микита Олександрович 1506 ні 3,450     3,450 3  
19 Журавльов Микита Володимирович 1504 ні 2,950     2,950 2,33  
20 Цапок Андрій Олександрович 1505 ні 2,900     2,900 3,16  
21 Васіліга Сергій Олександрович 1503 ні 2,500     2,500 2,83  
22 Федотов Євген Віталійович 1501 ні 2,300 0,06 1 2,360 2,5  
32 Акмагамбетов Вячеслав Маратович 1502 ні  2,000 0,06 1 2,060 2  
39 Бондар Максим Валерійович 1505 ні  2,000 0,06 1 2,060 2  
23 Зінов’єв Андрій Ігорович 1501 ні  2,000     2,000 2  
24 Капліченко Максим Ігорович 1501 ні  2,000     2,000 2  
25 Самсутін Дмитро Олексійович 1501 ні  2,000     2,000 2  
26 Лисаченко Дмитро Васильович 1501 ні  2,000     2,000 2  
27 Мисливець Віталій Олександрович 1501 ні  2,000     2,000 2  
28 Новіков Владислав Сергійович 1501 ні  2,000     2,000 2  
29 Дарієнко Євгеній Миколайович 1502 ні  2,000     2,000 2  
31 Харченко Владислав Вікторович 1502 ні  2,000     2,000 2  
31 Сичов Микита Сергійович 1502 ні  2,000     2,000 2  
33 Терегеря Владислав Сергійович 1504 ні  2,000     2,000 2  
34 Бурмістров Микита Володимирович 1504 ні  2,000     2,000 2  
35 Васкевич Максим Павлович 1505 ні  2,000     2,000 2  
36 Іванов Руслан Денисович 1505 ні  2,000     2,000 2  
37 Неспірний В’ячеслав Олександрович 1505 ні  2,000     2,000 2  
38 Іотка Станіслав Віталійович 1505 ні  2,000     2,000 2  
40 Ліпковський Андрій Вадимович 1506 ні  2,000     2,000 2  
41 Івасик Віталій Володимирович 1506 ні  2,000     2,000 2