Національний університет “Одеська морська академія” 
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
                   
Факультет                
Морських перевезень та технологій                
Спеціальність (спеціалізація)                
Судноводіння                
Курс     Семестр      
5 (магістр)     2          
Кількість бюджетних місць 41   Ліміт стипендіатів 17,0      
                   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Ткаченко Роман Андрійович 1503 так 5,000     5,000 5  
2 Кобзар Олексій Сергійович 1504 так 5,000     5,000 5  
3 Степанова Катерина Володимирівна 1504 так 4,955     4,955 4,83  
4 Іванов Віталій Миколайович 1501 так 4,909     4,909 4,83  
5 Кравченко Роман Валерійович 1503 так 4,909     4,909 4,83  
6 Лялюк Олександр Юрійович 1505 так 4,591 0,06 1 4,651 4,66  
7 Максимчук Ірина Сергіївна 1501 так 4,636     4,636 4,33  
8 Поважнюк Владислав Ігорович 1504 так 4,455     4,455 4,33  
9 Коломієць Андрій Михайлович 1504 так 4,273     4,273 4  
10 Демидюк Борис Артемович 1503 ні 4,909 0,06 1 4,969 4,83  
11 Коваль Дмитро Сергійович 1506 ні 4,591     4,591 4,66  
12 Мороз Дмитро Володимирович 1503 ні 4,409     4,409 4  
13 Подкопаєв Олександр Сергійович 1502 ні 4,364     4,364 3,83  
14 Кравченко Михайло Сергійович 1505 ні 4,227     4,227 4,16  
15 Кекерчень Павло Васильович 1504 ні 4,045     4,045 3,33  
16 Пружина Дмитро Сергійович 1503 ні 3,864     3,864 3,83  
17 Тодоров Олександр Вадимович 1503 ні 3,818     3,818 3,5  
18 Єлістратов Андрій Олегович 1502 ні 3,318     3,318 3  
19 Компанієць Георгій Володимирович 1502 ні 3,318     3,318 3  
20 Ласман Олег Володимирович 1503 ні 3,318 0,06 1 3,378 3,33  
21 Михальчук Олександр Віталійович 1502 ні 3,277 0,06 1 3,337 2,66  
22 Ольгін Даніїл Олегович 1503 ні 3,182     3,182 2,5  
23 Гатенюк Микола Юрійович 1505 ні 3,091     3,091 2,83  
24 Рябоконь Дмитро Володимирович 1502 ні 2,864     2,864 2,33  
25 Фірсанова Катерина Михайлівна 1501 ні 2,500     2,500 2  
26 Марінов Іван Костянтинович 1503 ні 2,136     2,136 2  
27 Фідзіна Олександр Олегович 1501 ні 2,000     2,000 2  
28 Костін Костянтин Костянтинович 1501 ні 2,000     2,000 2  
29 Сіліч Артем Андрійович 1502 ні 2,000     2,000 2  
30 Россіхін Микита Олегович 1502 ні 2,000     2,000 2  
31 Скворцов Андрій Олександрович 1503 ні 2,000     2,000 2  
32 Глущенко Олександр Вячеславович 1503 ні 2,000     2,000 2  
33 Золотухін Владислав Олександрович 1503 ні 2,000     2,000 2  
34 Хомяк Олег Вікторович 1503 ні 2,000     2,000 2  
35 Янковий Валерій Вадимович 1504 ні 2,000     2,000 2  
36 Д’яченко Валерій Володимирович 1505 ні 2,000     2,000 2  
37 Білогорська Альона Олегівна 1505 ні 2,000     2,000 2  
38 Кіслєв Артем Петрович 1505 ні 2,000     2,000 2  
39 Ванадзе Аслан 1505 ні 2,000     2,000 2  
40 Тихонов Микита Юрійович 1505 ні 2,000     2,000 2  
41 Кобєрнік Станіслав Вячеславович 1506 ні 2,000     2,000 2