Національний університет “Одеська морська академія”
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
                 
Навчально-науковий інститут              
Морських перевезень і технологій                
Спеціальність (спеціалізація)              
271.01 Навігація і управління морськими суднами                
Курс     Семестр 1    
5 (магістр)                
Кількість бюджетних місць 51   Ліміт стипендіатів 20,0    
                 
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал Підстава
1 Зав’ялов Ілля Олександрович 1501 так 5,000     5,000 5
2 Муравйов Гліб Миколайович 1502 так 5,000     5,000 5
3 Перевертов Денис Сергійович 1503 так 5,000     5,000 5
4 Притула Данило Олегович 1504 так 5,000     5,000 5
5 Даниленко Дмитро Дмитрович 1505 так 5,000     5,000 5
6 Волощук Руслан Едуардович 1504 так 4,950     4,950 5
7 Крат Денис Ігорович 1501 так 4,900     4,900 5
8 Толстіков Володимир Олександрович 1504 так 4,800 0,06 1 4,860 4,5
9 Олексін Михайло Вікторович 1505 так 4,550 0,06 1 4,610 4,16
10 Савінський Давид Аркадійович 1505 так 4,100     4,100 3,83
11 Гуляк Олександр Сергійович 1504 так 3,950     3,950 3,33
12 Лавріненко Олександр Олегович 1503 ні 4,350     4,350 3,83
13 Кетов Руслан Сергійович 1505 ні 4,250     4,250 3,83
14 Кабальников Микита Андрійович 1503 ні 4,100     4,100 3,66
15 Перехрест Євгеній Олександрович 1503 ні 3,550     3,550 4
16 Чубуков Олександр Дмитрович 1503 ні 3,550     3,550 3,33
17 Кузнецов Віктор Дмитрович 1505 ні 3,500     3,500 3,5
18 Голубятников Дмитро Ігорович 1501 ні 3,300     3,300 3
19 Потєха Віталій Віталійович 1502 ні 3,250     3,250 3,16
20 Мокін Олексій Юрійович 1503 ні 3,150 0,06 1 3,210 2,5
21 Гах Дмитро Володимирович 1501 ні 3,150     3,150 3,33
22 Даниленко Дмитро Сергійович 1503 ні 2,900 0,06 1 2,960 2,5
23 Єжеленко Дмитро Олександрович 1502 ні 2,950     2,950 2,5
24 Білецький Дмитро Атремович 1502 ні 2,900     2,900 2,5
25 Герман Микола Андрійович 1504 ні 2,900     2,900 3,16
26 Камнєв Ігор Вячеславович 1503 ні 2,600     2,600 2,5
27 Устенко Дмитро Павлович 1502 ні 2,400     2,400 2,66
28 Давиденко Ілля Вадимович 1505 ні 2,300     2,300 2
29 Кокорєва Олена Олексіївна 1504 ні 2,000 0,06 1 2,060 2
30 Калачов Володимир Олегович 1501 ні 2,000     2,000 2
31 Шахматов Максим Юрійович 1501 ні 2,000     2,000 2
32 Текнеджян Лоліта Рафаелівна 1501 ні 2,000     2,000 2
33 Ткаченко Олексій Вадимович 1501 ні 2,000     2,000 2
34 Хоружин Нікіта Ігорович 1501 ні 2,000     2,000 2
35 Палій Анатолій Володимирович 1502 ні 2,000     2,000 2
36 Сацький Олександр Володимирович 1502 ні 2,000     2,000 2
37 Скрипник Владислав Євгенович 1502 ні 2,000     2,000 2
38 Бурдух Петро Карпович 1502 ні 2,000     2,000 2
39 Замичковський Артем Сергійович 1503 ні 2,000     2,000 2
40 Веселовський Богдан Михайлович 1503 ні 2,000     2,000 2
41 Медянка Михайло Юрійович 1503 ні 2,000     2,000 2
42 Грабовенко Андрій Олегович 1503 ні 2,000     2,000 2
43 Гуменний Владислав Іванович 1503 ні 2,000     2,000 2
44 Дудник Руслан Юрійович 1503 ні 2,000     2,000 2
45 Савельєв Нікіта Альбертович 1504 ні 2,000     2,000 2
46 Тельпіс Олег Дмитрович 1504 ні 2,000     2,000 2
47 Чех Ростислав Олександрович 1504 ні 2,000     2,000 2
48 Поїзд Максим Сергійович 1504 ні 2,000     2,000 2
49 Тупік Микола Андрійович 1504 ні 2,000     2,000 2
50 Корякін Артем Сергійович 1505 ні 2,000     2,000 2
51 Коваленко Ольга Сергіївна 1505 ні 2,000     2,000 2