9

25-26 лютого представники компанії «Stolt Tankers B.V.» відвідали Національний університет «Одеська морська академія» з метою зустрічі з ректором, під час якої відбулися переговори про подальші перспективи розвитку співпраці. В ході зустрічі, була проведена презентація про діяльність компанії. Слід зазначити що університет і дана компанія не перший рік співпрацюють з метою надання курсантам повної програми навчання, розширення знань і умінь для подальшої роботи на суднах. Крім того, під час екскурсії корпусами університету, представники компанії «Stolt Tankers B.V.» були ознайомлені з тренажерною та матеріальною базами.

В рамках кадетської программи була проведена співбесіда з метою відбору курсантів НУ «ОМА». Після успішного завершення етапів співбесіди та проходження тестування, курсанти зможуть працевлаштуватися в даній компанії на період проходження практики.

Дана програма надає курсантам можливість отримати практичний досвід, почати свою професійну діяльність вже з другого року навчання, працювати та швидко розвиватися на судах з найсучаснішим обладнанням. Програма приділяє особливу увагу формуванню високопрофесійним та високопотенційним кадрам. Весь необхідний розвиток та функціонування цієї програми здійснюється в тісній співпраці з іноземними компаніями, зокрема з «Stolt Tankers B.V.»