Dwwww6 листопада представники компанії «Stargate Ukraine» М.А. Донченко, капітан, керівник компанії та Р.А. Гробовой, капітан, експерт з менеджементу відвідали Національний університет «Одеська морська академія» з метою проведення презентації про діяльність компанії та співбесіди з курсантами 2-го курсу наступних факультетів: судноводіння, судномеханічного та автоматики.

Співбесіда з курсантами буде проходити в три етапи: психологічний тест, професійний тест та співбесідa з представниками японського офісу компанії на перевірку знання англійської мови. Після успішного проходження даних етапів, курсанти зможуть працевлаштуватися в компанії «Stargate Ukraine» на період проходження практики.

Компанія «Stargate Ukraine» є єдиним представником компанії K-Line, найбільшої японської судноплавної компанії в Україні. «Stargate Ukraine» спеціалізується у роботі змішаних екіпажах на сучасних автомобілевозах (Pure Сar Сarrier) та балкерах (Cape Size) та навчає майбутніх фахівців на борту своїх суден у рамках кадетської програми. Дана програма надає курсантам можливість отримати практичний досвід, почати свою професійну діяльність вже з другого року навчання, працювати та швидко розвиватися на судах з найсучаснішим обладнанням. Програма приділяє особливу увагу формуванню високопрофесійним та високопотенційним кадрам. Весь необхідний розвиток та функціонування цієї програми здійснюється в тісній співпраці з університетами України, зокрема з Національним університетом «Одеська морська академія» .