sobesedovanieС 16 по 18 січня 2017 року в Національному університеті «Одеська морська академія» відбувся візит з представниками компанії «Stargate Ukraine» з метою проведення співбесіди з курсантами університету 2-ого курсу факультетів судноводіння, судномеханічного та факультету автоматики.

Токуда Киоші, керівник компанії «Stargate Shipmanagement GmbH», Івасе Мітсурі, генеральний менеджер Crewing group, Нобіоші Хіратсука, генеральний менеджер «TNKC UK» зустрілися з ректором НУ «ОМА» Міюсовим М.В., обговорили питання працевлаштування моряків та ознайомилися з діяльністю університету, її історією, цілями і завданнями, а також обговорили питання подальшої співпраці. Для гостей була проведена оглядова екскурсія корпусами університету, по музею НУ «ОМА» та демонстрація матеріально-технічної бази університету. А також, іноземні гості презентували університету книги для навчального процессу.

Компанія «Stargate Ukraine» – крюїнгове агенство, яке спеціалізується у роботі змішаних екіпажах на сучасних автомобілевозах (Pure Сar Сarrier) та балкерах (Cape Size) іноземного судновласника.