27-28 січня  Вадим Миколайович Захарченко, проректор з науково-педагогічної роботи  Національного університету «Одеська морська акдемія», відвідав м. Брюссель (Бельгія) з метою участі в зустрічі представників команд-переможців конкурсу Програми Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE) з країн-членів і партнерів Програми з координаторами проектів від Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), представниками Генеральних Директоратів ЄС, Представництв ЄС в країнах-партнерах, Національних Еразмус+ офісів і Національних агентств Еразмус+.

В.М. Захарченко є  Національним координатором в України проекту Еразмус + «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів (QuaRSU). Національний університет «Одеська морська академія» виступає одним із партнерів проекту.

Головна мета заходу – ознайомити представників команд-переможців конкурсу 2019 року з правилами реалізації проектів CBHE, надати консультації з поточних питань та налагодити співпрацю між проектами та країнами, а також ознайомити з особливостями запровадження проектів у різних країнах.

У заході взяли участь близько 420 учасників з 79 країн світу.

Команди-переможці з закладів вищої освіти України отримали інструкції та набули інформаційних та практичних навичок щодо нових правил та особливостей реалізації проектів Програми Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE), а також створили нові зв’язки з представниками офісів та агентств з метою подальшої синергії та підтримання успішного рівня впровадження Програми ЄС Еразмус+ для українських стейкхолдерів.