В Інституті Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» відбулася зустріч керівництва та професорсько-викладацького складу флотського вишу з групою експертів НАТО в галузі військової освіти. Мета заходу полягала в підведенні підсумків реалізації заходів у рамках Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) у 2018 році та обговоренні ключових напрямів співпраці з Північноатлантичним альянсом у поточному році.

Пріоритетними напрямками спільної роботи Інституту ВМС НУ “ОМА” і представників НАТО в рамках Програми DEEP є проведення морських стажувань українських курсантів безпосередньо на військових і тренувальних кораблях ВМС Польщі, Румунії та Болгарії. Також це участь вихованців та викладачів флотського вишу в комп’ютеризованих навчаннях на тактичних тренажерах, які проводяться на базі Академії ВМС Республіки Болгарія. Важливим напрямком визначено мовну підготовку особового складу з урахуванням військово-морської тематики.

Загалом, увага акцентується на базових принципах викладання та засвоєння навчального матеріалу, які існують у вищих військових навчальних закладах країн НАТО.