Yapon19 вересня в Національному університеті “Одеська морська академія” відбулась зустріч представника Міжнародної асоціації морських університетів (IAMU) Такеші Наказава з викладачами й курсантами НУ “OMA”. Зі вступним словом виступив ректор університету Михайло Міюсов та зазначив, що університет є активним членом Міжнародної асоціації морських університетів.

Виконавчий директор Міжнародної асоціації морських університетів Такеші Наказава виступив з презентацією про діяльність IAMU – глобальну мережу провідних морських університетів, що надають морську освіту та навчання морякам для світової судноплавної галузі. Пану Такеші Наказава був вручений диплом “Почесного професора Національного університету “Одеська морська академія””.

Під час заходу обговорювалась низка питань, що виникають у морській індустрії та можливості їх рішень. Викладачі та курсанти активно брали участь у дискусії з гостем університету.