15 червня у Морехідному фаховому коледжі ім. О.І. Маринеска НУ “ОМА” відбулась зустріч випускників судноводійного та судномеханічного відділень з представниками Національного університету “Одеська морська академія”. Під час зустрічі курсанти мали нагоду отримати вичерпну інформацію щодо вступу до НУ “ОМА” після закінчення коледжу. Захід також проводили: Сабуров О.І., начальник Морехідного фахового коледжа ім. О.І. Маринеска, Ворохобін І.І., директор Навчально-наукового інституту морських перевезень і технологій НУ “ОМА”,  Колегаєв М.О., директор Навчально-наукового інституту інженерії НУ ”ОМА”, Петриченко О.О., заступник відповідального секретаря приймальної комісії НУ ”ОМА”.

Сподіваємось, зустріч була плідною та ми зустрінемо випускників Морехідного фахового коледжа ім. О.І. Маринеска у наших лавах.