У п’ятницю, 24 лютого, відбулася зустріч Голови Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України Євгенія Ігнатенка та ректора Національного університету «Одеська морська академія» Михайла Міюсова. Також були присутні Голова новоствореної Ради капітанів портів України Станіслав Незавітін, проректори університету, директори інститутів та керівники тренажерних центрів. Обговорили перспективи подальшої співпраці, зокрема майбутні програми та проекти.

Пан Євгеній Ігнатенко відвідав інститут навігації та ознайомився з роботою морських тренажерів для курсантів.

Під час зустрічі був підписаний Меморандум про співпрацю між Державною службою морського і внутрішнього водного транспорту і судноплавства України та Національним університетом «Одеська морська академія», метою якого є обмін інформацією про плани діяльності, проведення спільних заходів (конференцій, форумів тощо), а також популяризація діяльності обох сторін.