7 лютого в Національному університеті «Одеська морська академія» відбулася розширена нарада за підсумками роботи ДП «Адміністрація морських портів України» в 2018 році і перспективами його розвитку на 2019 рік з участю представників керівного складу апарату управління підприємства, керівних підрозділів і представників профспілкових організацій, що діють в філіях АМПУ. У своєму виступі голова Профспілки працівників морського транспорту України Михайло Кірєєв зазначив, що ПРМТУ радий позитивним результатам діяльності АМПУ, оскільки більша частина портовиків підприємства є членами Профспілки працівників морського транспорту України, тому важливо, щоб у цих людей була стабільна робота, гідна заробітна плата і високі соціальні гарантії.
 
Було висвітлено актуальні питання, на які має бути знайдене прийнятне рішення: питання тендерних закупівель охоронних послуг деяких філій АМПУ, плановане скорочення співробітників капітанії портів, низка проблем з концесії Херсонського порту, питання стосовно морських тренажерних центрів.
 
Крім того, мова йшла і про те, що в минулому році АМПУ збільшило своє представництво в комісії з укладення та контролю за виконання Галузевої угоди.
 
За підсумками проведеної роботи учасникам було вручено грамоти. Наприкінці заходу ректор НУ «ОМА» Михайло Міюсов запросив всіх на святкування 75-річчя університету.