Національний університет «Одеська морська академія» урочисто привітав жіночий колектив університету зі святом 8 березня. Курсанти та працівники НУ «ОМА» вітали присутніх зі святом весни великим святковим концертом. Організатором заходу став Центр культури НУ «ОМА». На святі були присутні працівники структурних підрозділів університету, курсанти та гості. Чимало прекрасних слів і побажань було висловлено в піснях і мелодіях, які лунали в цей день в стінах НУ «ОМА».

Національний університет «Одеська морська академія» від щирого серця вітає всіх жінок зі святом 8 березня! Бажаємо Вам сяяти від щастя, отримувати найрозкішніші квіти і нехай збудуться найзаповітніші мрії. Залишайтеся завжди такими ж гарними, яскравими і ніжними. Зі святом Вас!