Img 056999915 червня 2018 року завершилась робота акредитаційного візиту групи експертів з Інституту морської техніки, науки та технологій (Великобританія) (IMarEST) до Національного університету «Одеська морська академія».

Починаючи з 13 червня група експертів здійснила чергову (четверту) перевірку інженерних спеціальностей, за якими здійснюється підготовка в Університеті на судномеханічному факультеті, факультеті автоматики та на факультеті електромеханіки та радіоелектроніки.

Головною метою візиту є підтвердження відповідності системи підготовки у Національному університеті «Одеська морська академія вимогам стандартів професійної компетентності та регістрації інженерів у Інженерній раді Великобританії (Engineering Council) на рівень Чартерного інженера (Chartered Engineer) який відповідає кваліфікації магістра та на рівень Інкорпаративного інженера (Incorporated Engineer) який відповідає кваліфікації бакалавра або національному диплому про вищу освіту.

Під час обговорення результатів перевірки експерти з IMarEST відзначили високий рівень програм та курсів, за якими здійснюється підготовка, зазначили якісну систему екзаменування, високий рівень спеціального обладнання і тренажерів та високу кваліфікацію викладачів та інструкторів Університету.

До складу робочої групи експертів увійшли Том Фантроп (голова комісії) та члени: Вілям Мегілл та Джон Барлетт.

Чекаємо на офіційні висновки за результатами перевірки.