Img Ea852f2ce3d9a6fdc50c27e7c119803b V 8 жовтня 2019 року на базі Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» відбулось засідання науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

У засіданні взяли участь генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров, керівник експертної групи нормативно-правового забезпечення директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Алла Рибалко, головний спеціаліст відділу університетської освіти МОН Світлана Дідусенко, члени сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН.

Від Національного університету “Одеська морська академія” у конференції взяли участь декан факультету автоматики, заступник голови НМК 7 з інформаційних технологій, автоматизації та телекомунікацій, к.т.н., доцент Кар’янський С.А. та декан факультету морських перевезень та технологій, голова НМК 13 з транспорту та сервісу, к.т.н., доцент Ворохобін І.І.

Img 85f8bc3346877b56378aa94ea9f6c760 V