13-14 червня на базі Варшавського університету наук про життя (Республіка Польща) відбулося засідання Координаційного комітету Темпус-проекту “Рамка кваліфікацій у галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів”.

У засіданні взяли участь координатор проекту проф. С. Ігнар (Варшавський університет наук про життя, Республіка Польща), національний координатор проекту, проректор з НПР, проф. В.М. Захарченко В.М. (Національний університет “Одеська морська академія”, Україна), докт. М. Франкович (Ягелонський університет, Республіка Польща), проф. С.М. Степаненко (Одеський державний екологічний університет, Україна), докт. А.В. Тітенко (Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Україна). До участі у засіданні також були запрошені М. Текманська (Варшавський університет наук про життя, Республіка Польща) та О.В. Шаблій (Одеський державний екологічний університет, Україна).

Під час засідання розглядалися питання закупівель обладнання для українських партнерів Темпус-проекту “Рамка кваліфікацій у галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів”, план публікацій літератури, план заходів на другу половину 2017 р. та інші поточні питання проекту.