02112016-2 02112016

1 листопада 2016 року в Національному університеті «Одеська морська академія» проведене спільне засідання Колегії юристів з морського права України, ГО “Асоціація морського права України” на тему: “Участь у міжнародних організаціях: практика та переваги”, в рамках Тижня морського права, організованого Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області, громадської організації «Асоціація морського права України».

Метою заходу було обговорення можливостей учасників міжнародних організаці, їх взаємодія з національними громадськими організаціями, зацікавленими особами, та проблематики застосування отриманого досвіду в Україні.

У заході взяли участь Шемякін О.М. – д.ю.н., професор, перший проректор НУ “Одеська морська академія”; Костін А.Є. – адвокат, заступник голови НААУ в Одеській області, партнер АК “ Право”; Куцин О.І. – начальник відділу портового нагляду Служби безпеки мореплавства ДП “АМПУ”; Сукачов Є.С. – адвокат та старший партнер ЮФ Black Sea Law Company; Конограй В. – адвокат ЮФ Lexcellence; Слюсаревський М.В. – президент Федерації морських професійних союзів; представники судів загальної юрисдикції та господарських судів, морських навчальних закладів, екологічної інспекції та інші.

В рамках засідання були обговорені питання участі представників України в роботі ІМО, перспективи створення міжнародного реєстру суден в Україні; контроль держави порта за дотриманням прав моряків та взаємодія з професійними спілками.