13 грудня доктор юридичних наук, професор Наталія Савінова – декан факультету морського права та менеджменту Національного університету «Одеська морська академія» взяла участь у роботі Загальнонаціонального юридичного форума «Доступ до правосуддя у контексті реформи децентралізації в Україні», який відбувся в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. Також участь у заході взяли представники Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту МВС України, Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ та ін.

Захід організовано у партнерстві з координатором проектів ОБСЄ в Україні. Модератор заходу – завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, доктор юридичних наук, професор Євген Письменський.

У межах роботи форуму відбулось обговорення наступних питань:

• реформа децентралізації та способи забезпечення доступу до правосуддя;
    • реформування кримінального законодавства: проблеми та перспективи;
    • організаційно-правові та процесуальні аспекти діяльності органів правопорядку та суду;
    • доступ до правосуддя в умовах проведення операції об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони в Донецькій та Луганській областях.