07 серпня 2018 року в актовій залі Національного університету «Одеська морська академія» відбулись загальні збори вступників 1-го курсу денної форми навчання (бюджет, контракт).

Було оголошено наказ ректора про зарахування на бюджетну форму навчання та вказано порядок подальших дій. На зустрічі були присутні М.В. Міюсов – ректор НУ ”ОМА”, ректорат університету, декани факультетів, начальник приймальної комісії та начальник організаційно-стройового відділу. А також, зі вступним словом виступив О.І. Григорюк – перший заступник Профспілки робітників морського транспорту України.

Вступники та їх батьки мали змогу дізнатися про подальше навчання у стінах університету та умови проживання в екіпажі, а також після зустрічі особисто поспілкуватися з деканами обраних факультетів.