Уже дванадцятий рік поспіль за ініціативи Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України проходить Загальнонаціональний конкурс «Українська мова – мова єднання»! Цей конкурс дає шанс проявити себе людям різного віку, різних професій і національностей. Сотні  робіт, публікацій у пресі, наукових досліджень, фільмів, теле-радіопередач свідчать, що такі ініціатіви варто підтримувати, адже вони домогають налагождувати й зміцнювати звязки між регіонами, обєднують Україну та українців у всьому світі.

XX Загальнонаціональний конкурс «Українська мова – мова єднання» видався одним із найбільш  «врожайних»,  кількість надісланих до оргкомітету робіт в усіх номінаціях перевищує 500.

За підсумками, лауреатом конкурсу в номінації  «Засоби масової інформації» за  міжнародний морський журнал «Sea Review» став головний редактор «Sea Review», почесний секретар Морського інституту України (Nautical Institute of Ukraine), професор Національного університету «Одеська морська академія» Володимир Торський.

Img135 1