14-16 березня 2019 р. Національний університет «Одеська морська академія» взяв участь у X Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» і VII Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському палаці дітей і юнацтва. Організатор – компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Учасниками заходу стали: національні вищі навчальні заклади та наукові установи; зарубіжні навчальні заклади, міжнародні освітні агентства, представництва; загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти, обласні та міські управління (департаменти) освіти; професійно-технічні навчальні заклади та науково-методичні центри професійно-технічної освіти; виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, фонди, асоціації, видавництва, освітні портали.

У програмі були науково-практичні конференції, семінари, презентації, майстер- класи, конкурси для присутніх. Міжнародна освітня виставка об’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх проектів. У абітурієнтів була можливість ознайомитися з особливостями вступу до навчальних закладів, вибору майбутньої професії, бакалаврських та магістерських програм, підготовчих університетських курсів і дізнатися про специфіку здобуття освіти в Україні та за кордоном.

На відкритті виставки були присутні: Cпіваковський О. В. – голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Кремень В. Г.- Президент Національної академії педагогічних наук України, Завалевський Ю. І. – в.о. директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти та науки України та ін.

Національний університет “Одеська морська академія” був відзначений за високі показники відповідною нагородою: гран-прі «Лідер вищої освіти України», дипломом за активну участь у реформуванні національної системи освіти, ректора НУ «ОМА» Міюсова М.В. нагороджено почесною грамотою за вагомі досягнення в реформуванні  національної системи освіти, а також сертифікати за участь у презентаціях: інновації в освітньому процесі морського навчального закладу, особливості освіти морській спеціальності в морському ЗВО. У складі делегації були співробітники відділу реклами та зв’язків з громадськістю: начальник ВРЗГ Мазур О.М., спец. Сагайдак Ю.Г. та спец. Маричева К.М., а також курсанти 1 курсу судноводійного факультету Желіховський Ю. та Кравчук К.