Вітаємо з перемогою курсантів Національного університету «Одеська морська академія» – учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Науки про Землю (гідрометеорологія)», що проходив при Одеському державному екологічному університеті.

За результатами підсумків, які були підведені 20 березня 2018 р., курсанти НУ «ОМА»:

• Хамшо Уард Мохамедович посів друге місце з роботою «Особливості погодних умов у Північній Атлантиці» та нагороджений дипломом другого ступеня, науковий керівник роботи к.геогр.н., доцент кафедри гідрографії і морської геодезії, доц. Медведєва Ю.С.;
  • Топчий Станіслав Олегович з роботою «Мінливість поверхневих течій північного субтропічного кругообігу Атлантичного океану» нагороджений заохочувальним дипломом «За впровадження інноваційних технологій в гідрометеорології», науковий керівник роботи к.геогр.н., доцент кафедри гідрографії і морської геодезії, доц. Медведєва Ю.С.;
  • Балакіна Анастасія Сергіївна з роботою «Аналіз зміни площі льодового покриття Північної Атлантики в Девісовій протоці та морі Лабрадор» нагороджена заохочувальним дипломом «За високий науковий рівень доповіді», науковий керівник роботи, ст. викладач кафедри гідрографії і морської геодезії Малюга Е.Є.