20 червня відбувся візит представників Європейського фонду освіти (ЄФО) до Національного університету «Одеська морська академія» з метою ознайомлення з системою оцінювання компетентності випускників та присвоєння професійних кваліфікацій в університеті.

А також, загальною метою візиту представників ЄФО в Україні є розроблення рекомендацій щодо створення кваліфікаційних центрів зовнішнього оцінювання та присвоєння кваліфікацій випускникам навчальних закладів України.

В ході візита Ар’єн Дей, Марія Львова, представники ЄФО та Анатолій Гармаш, представник Федерації роботодавців України зустрілись з М.В. Міюсовим, ректором університету, В.М. Захарченко, проректором з науково-педагогічної роботи та М.М. Цимбалом, деканом судноводійного факультету, ознайомились з тренажерною базою університета, процессом роботи екзаменаційних комісій та атестацій випускників. А також, гості академії мали можливість поспілкувалитись з курсантами, членами екзаменаційних комісій та державної кваліфікаційної комісії утвореної Інспекцією з питань підготовки та дипломування моряків.

Під час візиту до НУ «ОМА» обговорювались питання методології зовнішнього оцінювання, досвіду та проблем присвоєння випускникам ступенів вищої освіти та звань осіб командного складу морських суден.

Слід зазначити, що обмін досвідом був корисним та обидві сторони домовились про подальшу співпрацю у майбутньому.