E5aa80d6 0992 423f 961c 4bf70e31d8e011 грудня Національний університет “Одеська морська академія” відвідали представники Van Oord компанії з метою зустрічі з керівництвом університету та розширення кадетської програми.

Представники компанії мали нагоду ознайомитись з історією університету, її сучасною матеріально-технічною базою, новітніми морськими тренажерами та провели презентацію о діяльності компанії курсантам університету. Також, гостям було проведено екскурсію навчальними корпусами НУ “ОМА”.

Van Oord є голландської морської компанією-підрядником, яка спеціалізується на днопоглиблювальних роботах, меліорації земель і будівництві штучних островів. Royal Van Oord здійснив безліч проектів по всьому світу, включаючи рекультивацію земель, днопоглиблювальні роботи та берегове живлення.