З 13 по 15 січня 2020 року співробітники Національного університету «Одеська морська академія» – декан факультету автоматики Кар’янський С.А.,  начальник відділу міжнародних зв’язків Чеснокова М.В |та старший викладач кафедри управління судном Жуков Д.С. відвідали Військово-морську академію «Mircea cel Batran» (м. Костанца, Румунія) та Військово-морську академію ім. М. Вапцарова (м. Варна, Республіка Болгарія).

Візит до Військово-морської академії «Mircea cel Batran» відбувся у рамках міжнародного проекту Еразмус+ КА107 (International Credit Mobility) згідно угоди про співпрацю. Під час візиту було проведено зустріч з керівництвом закладу, на якій обговорювалися питання щодо подальшої співпраці в рамках цього проекту та участь двох курсантів НУ «ОМА» у студентському проекті кредитної мобільності Еразмус+.

Також з 15 по 17 січня 2020 року відбувся візит до Військово-морської академії ім. М. Вапцарова (м. Варна, Республіка Болгарія). Під час візиту було проведено зустріч з керівництвом закладу та з керівництвом Морської адміністрації Республіки Болгарія, на якій обговорювалися питання щодо: системи вищої освіти в Болгарії та Україні, та системи підтвердження кваліфікації осіб плавскладу в Болгарії та Україні.