6 квітня  Національний університет “Одеська морська академія” відвідали віце-консул Генерального консульства Туреччини в Одесі Мутлу Гюрелі та  керівники навчальних закладів Туреччини (Анатолійський професійно-технічний ліцей ім. Зія Калкаван, Анатолійський професійно-технічний ліцей ім. Барбарос Хайреддін-Паша, Пендік, Анатолійський професійно-технічний ліцей ім. Барбарос Хайреддін-Паша, Бейкоз, Анатолійський професійно-технічний ліцей ім. Пірі Реіс,  Анатолійський професійно-технічний ліцей ім. Хаджи Рахіме Улусой, Анатолійський ліцей ім. Нух Чіменто). Захід відбувся з метою зустрічі гостей з першим проректором НУ “ОМА” Шемякіним О.М. та проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності НУ «ОМА» Заїчко С.І. та знайомства з університетом і його тренажерною та матеріально-технічною базами, методичним забезпеченням та кадровим потенціалом., а також обговорення перспектив  подальшого співробітництва. Захід відбувся з метою обговорення можливості надання іноземним курсантам повної програми навчання, розширення знань і умінь для подальшої роботи на суднах. Захід відбувся за підтримки Arman Education Plus  – організації для надання послуг іноземним студентам, які бажають навчатися в Україні.