Dscn9859999999916 жовтня Національний університет “Одеська морська академія” відвідали представники компанії “Thenamaris (Ships Management) Inc.” з метою зустрічі з керівництвом університету, Шемякіним О.М., першим проректором. Представники компанії мали нагоду ознайомитись з історією університету, її сучасною матеріально-технічною базою та новітніми морськими тренажерами. Також, гостям було проведено екскурсію навчальними корпусами НУ “ОМА”.

Делегація прибула у складі: керуючий фDsлотом Яннос Кудунас, менеджер тренінгу Дмітріс Костантинос Василакіс, менеджер екіпажу Нікос Киркіліс та директор компанії “ EUROCPEW Ltd ” Сергій Мануйленко.

Thenamaris (Ships Management) Inc. – є оператором високотехнологічних сучасних океанських суден і надає свої послуги у якості агентів. На даний момент флот Thenamaris складається з 83 суден: нафтові танкера, балкера та контейнеровози. Компанія надає послуги з експлуатації та технічного обслуговування суден, забезпечує високі стандарти у всіх інтегрованих службах управління суднами, що охоплюють комерційну, технічну безпеку та якість, а також аспекти управління судноплавством.