25 вересня представники компанії Alpha Navigation у складі Богдан Зеленський, засновник та директор морської компанії Alpha Navigation, Юлія Макарова, генеральний менеджер Alpha Navigation та Татьяна Еспінель, віце-президент компанії Cruise Management International відвідали Національний університет «Одеська морська академія» з метою зустрічі з М.В. Міюсовим, ректором університету та С.І. Заічко, проректором з науково-педагогічної роботи і міжнародної діяльності. Під час зустрічі, гості мали змогу ознайомитися з університетом, його тренажерною та матеріальною базами та обговорити питання щодо подальшого співробітництва. А також, гостям була проведена екскурсія навчальними корпусами університету.

Компанія Alpha Navigation надає послуги з керування єкіпажем, працевлаштування моряків та забезпечує судна компетентним та професійним українським та філіппінським екіпажам протягом багатьох років. Компанія цілком дотримується всіх внутрішніх стандартів якості, IMO, STCW, ISO вимог щодо комплектування суден екіпажем та підтримує високі стандарти праці за допомогою оцінки продуктивності та постійного підвищення кваліфікації.