16 липня до Національного університету «Одеська морська академія» відбувся робочий візит директора компанії Global Seaways Стефаноса Каменоса з метою зустрічі з ректором університету, обговорення та підписання договору про співробітництво.

Global Seaways була створена для надання високоякісних послуг з управління екіпажами та навчання персоналу за доступними цінами для будь-якої організації, якій потрібні спеціалізовані моряки для всіх типів суден. Штаб-квартира компанії знаходиться в Греції, а її всесвітня мережа  складається з приватних офісів на Філіппінах, США, Україні, що співпрацюють з офісами в Болгарії, Китаї, Хорватії, Єгипті, Гані, Індонезії, на Мальдівах, в М’янмі, Румунії, Росії та Шрі-Ланці.