29 листопада відбувся візит компанії Tsakos Columbia Shipmanagement до Національного університету «Одеська морська академія» з метою зустрічі з керівництвом НУ «ОМА» та знайомством з університетом. Під час зустрічі, гості мали змогу ознайомитися з університетом, його тренажерною і матеріальною базами та обговорити питання щодо подальшого співробітництва. А також, гостям була проведена екскурсія навчальними корпусами університету.

Tsakos Columbia Shipmanagement являє собою спільне підприємство, в якому беруть участь групи “Цакос” та “Шоллер”. Вона поєднує значну управлінську та експлуатаційну кваліфікацію та професійні навички цих двох груп як у сфері управління суднами, так і в обслуговуванні клієнтів.

Tsakos Columbia Shipmanagement забезпечує технічне управління та надає оперативні та крюїнгові послуги, флот складає близько 80 суден, що містять танкери, а також контейнерні та суховантажні судна. Tsakos Columbia Shipmanagement спирається на відмінну репутацію її засновників, прагнучи надати послуги найвищої якості для власників суден.