27 листопада відбувся візит представника компанії LMZ SHIPPING S.A. – капітана Іоаніса Бораса та керуючого директора компанiї Crossworld Marine Services LLC – Odessa –  Константиноса Панайотідіса  до Національного університету «Одеська морська академія» з метою зустрічі з керівництвом НУ «ОМА», знайомством з університетом, його матеріально-технічною базою, а також обговорення питань стосовно кадетської програми для курсантів НУ “ОМА”. Гостям була проведена ознайомча екскурсія новітньою тренажерною базою університету.

LMZ SHIPPING S.A. – компанія з управління судами, що спеціалізується на управлінні та експлуатації великих балкерів. Компанія керує флотом з десяти великих балкерів, починаючи від суден класу panamax. Флот надає послуги у секторі морських перевезень сухих вантажів, працюючи в тісному контакті з основними виробниками зерна, вугілля, залізної руди та дрібними виробниками, трейдерами та операторами.

Оскільки компанія постійно розширює свій флот новими суднами, побудованих на новітніх технологіях, вона шукає здібних моряків, що можуть приєднатися до неї.