12 вересня відбувся візит компанії «Акомарін» (Одеса) і представників компанії Pacific Gas Holding Limited до Національного університету «Одеська морська академія» з метою зустрічі з ректором університету, обговорення питань співпраці та знайомством з університетом та його матеріально-технічною базою.

Компанія «Акомарін» (Одеса) надає послуги посередництва у працевлаштуванні українських моряків на нафтові, хімічні й танкерні газовози. Компанія працює на українському ринку з 2007 р. і була заснована як регіональний офіс в м. Одеса компанії Лапа ЛТД (Рига, Латвія). Основними клієнтами є: Stolt Tankers B.V .; Anthony Veder, BW Gas FM AS; Westfal-Larsen Management A / S; Utkilen.

Для моряків компанія пропонує гідні умови праці, а для своїх клієнтів підбирає кваліфікований рядовий і офіцерський плавсклад відповідно до вимог судновласників.

«Акомарін» піклується про те, щоб: кандидат мав належні документи й відповідав вимогам Конвенції ПДНВ 78/95; кандидат відповідав встановленим професійним знанням і досвіду, мав належний рівень знань англійської мови і відповідав іншим вимогам, встановленим судновласниками; була організована візова підтримка та транспортні послуги, підготовка контрактних документів, планування змін екіпажів, страхування моряків та ін (https://www.acomarin.com.ua/en).

Pacific Gas – молода компанія, яку очолює динамічна та грамотна команда управління. Компанія піклується про кар’єрний розвиток своїх співробітників, встановлюючи комплексну програму планування кар’єри для забезпечення постійного розвитку талантів та здібних співробітників.

Компанія має 15 дочірніх підприємств, таких як: Pacific Gas, PG Shipmanagement та ін. Компанія володіє та експлуатує сучасний флот, що складається з 9 океанських суден VLGC, 4 судів LEG та новобудовами суден LEG (http://www.pacific-gas.com/).