21 листопада Національний університет «Одеська морська академія» відвідали представники компаній ATIS Ltd та Dorian LPG з метою зустрічі з керівництвом ВНЗ та курсантами НУ «ОМА». Представники компанії Dorian LPG ознайомили курсантів із можливостями працевлаштування та роботи у своїй компанії, а з керівництвом університету було розглянуто можливість відкриття кадетської програми.  Гостям НУ «ОМА» було проведено екскурсію сучасною  матеріально-технічною базою університету.

Dorian LPG – компанія з доставки нафтового газу та провідний власник та оператор сучасних газовозів (“VLGC”). Компанія володіє парком з 22 сучасних VLGC та надає внутрішні комерційні та технічні послуги з управління всіма суднами їхнього флоту. Мета Dorian LPG – організувати безпечне, надійне та безперебійне перевезення, надати клієнтам найвищу якість обслуговування. Компанія має офіси в США, Великобританії та Греції, зареєстрована у Республіці Маршаллові Острови, головний офіс – у США.

Компанія ATIS Ltd надає послуги з пошуку роботи для моряків з 1996 року. Професійні знання та досвід, отримані за ці роки, дозволяє компанії пропонувати оптимальну роботу і допомогу морякам, яка відповідає їх вимогам та очікуванням, є надійним партнером для моряків. Для курсантів компанія пропонує морську практику на тренувальних і торгових суднах, просування в офіцери після гарної оцінки на судні, стабільну зайнятість, змішаний екіпаж, додаткове навчання в офісі компанії (навчальне відео та інші матеріали), кадетську програму від Mitsui O.S.K. Lines. Для морських офіцерів – стабільну роботу на суднах різного типу (Cont, PCC, Bulker), конкурентоспроможні зарплати, тривалість контракту від 4 місяців, стабільну зайнятість, страхування екіпажу, пенсійну програму, тренінги для моряків.

http://www.dorianlpg.com/Home/default.aspx

http://atis.od.ua/