8 липня Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» відвідала командир 2-ї постійної військово-морської групи НАТО комодор Жозе Курц, де вона зустрілася з особовим складом і провела лекцію для курсантів та військовослужбовців-жінок.
Головною метою лекції було ознайомлення військовиків із сучасними методами впровадження гендерної політики, які практикують у країнах Альянсу.
Цього року відновлюється набір дівчат на навчання до Інституту ВМС НУ “ОМА”. Тому військовослужбовцям-жінкам дуже цікаво почути відповіді на деякі питання, дізнатися тонкощі успішної побудови кар’єри жінки на флоті. Ця зустріч викликала чималий інтерес і в курсантів.
Комодор Жозе Курц поділилася досвідом щодо впровадження гендерної політики і розказала, як жінка може стати справжнім лідером на кораблі й керувати великим військовим колективом, як бути жінкою-офіцером на канадському флоті, про еволюцію військової кар’єри з самого початку, а також порадила, як досягти мети.