18-19 лютого капітан Богдан Коваленко, представник компанії Royal Caribbean Cruises, Ltd. відвідав Національний університет «Одеська морська академія» з метою зустрічі з ректором та обговорення подальшої співпраці в рамках кадетської програми. Під час заходу, Богдан Коваленко провів презентацію про діяльність компанії та співбесіду з курсантами університету. А також, була проведена екскурсія навчальними корпусами, де було продемонстровано матеріально-технічну базу академії.

Компанія Royal Caribbean Cruises Ltd. є другою за величиною круїзною компанією в світі, яка пропонує унікальні туристичні подорожі до Аляски, Азії, Австралії, Нової Зеландії, Канади, Дубаї, Європи та Південної Америки. Компанія володіє шістьма дочірніми підприємствами: Royal Caribbean International, Cruiseères Pullmantur, Azamara Club Cruises та CDF Croisières de France, а також TUI Cruise, в експлуатації яких 42 судна в усьому світі. Судна даних компаній мають широкий вибір маршрутів, які залучають приблизно 490 пунктів призначення на всіх семи континентах, а також надають широкий спектр заходів, послуг і зручностей.