Делегація Королівських Військово-Морських Сил ЗС Великої Британії відвідала Інститут Військово-Морських Сил НУ «OMA» 27 листопада.

Основною метою заходу було підтримання військового діалогу та обговорення актуальних питань регіональної безпеки, визначення пріоритетних напрямів двостороннього військового співробітництва.

У ході візиту відбулася протокольна зустріч заступника командувача Військово-Морських Сил ЗС України з бойової підготовки контр-адмірала Олексія Неїжпапи з британською делегацією, на чолі якої прибув начальник штабу Командування Королівських Військово-Морських Сил комодор Ієн Ловер.

Колеги обговорили безпекову ситуацію у регіоні та основні напрямки подальшої співпраці, вивчили можливості надання допомоги українським ВМС.

В Інституті Військово-Морських Сил НУ «OMA» британська делегація взяла участь у брифінгу, ознайомилася із навчально-матеріальною базою та обговорила організацію системи підготовки особового складу Військово-Морських Сил ЗС України.