13 червня до Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” 35151368 Nвідбувся візит делегації командувача Морських Сил Збройних Сил Румунії з метою підтримання військового діалогу та обговорення актуальних питань, ознайомлення з навчальним процесом Інституту ВМС НУ «ОМА» та визначення пріоритетних напрямів двостороннього військового співробітництва.

У ході візиту відбулася зустріч командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Ігоря Воронченка та начальника Інституту ВМС капітана 1 рангу Петра Гончаренка з командувачем Морських Сил ЗС Румунії віце-адміралом Александром Міршу.

В рамках презентації Інституту ВМС НУ «ОМА» була проведена екскурсія навчально-матеріальною базою для наших гостей. Під час зустрічі сторонами також було обговорено майбутнє стажування курсантів Інституту ВМС на навчальному вітрильному кораблі ВМС Румунії «Мірча».