31 березня до Національного університету “Одеська морська академія” відбувся візит представника компанії Marlins – Катрін Тейлор з метою зустрічі з ректором, завідуючими кафедрами англійської мови університету, проведення аудиту тренажерного центру “Марін Лінгва”, який є схваленим центром для проведення тестування компанії Marlins, обміну досвідом щодо проведення занять з англійської мови.

Marlins Test – міжнародний тест на знання англійської мови для моряків, рекомендований UK MCA. Тестування Marlins можуть проводити центри, що мають відповідний сертифікат. Проходження Marlins Test є одним з головних вимог при вступі на роботу або просуванні по службі в більшості провідних судновласних компаній.