19 квітня Національний університет «Одеська морська академія» відвідав виконавчий директор Інституту морської техніки, науки і технологій (Великобританія), (Institute of Marine Engineering, Science and Technology, United Kingdom далі IMarEST) – пан Пол Джеймс.

Під час візиту в Одеському відділенні IMarEST (розташованого на базі НУ «ОМА») відбулася зустріч між Почесним секретарем Одеського відділення IMarEST Сергієм Карьянским і виконавчим директором IMarEST Полом Джеймсом.

Було обговорено питання подальшої (четвертої) акредитації всіх інженерних спеціальностей і освітніх програм НУ «ОМА» на вищий рівень – чартерний інженер.

Також були обговорені питання подальшої співпраці між Одеським відділенням IMarEST й IMarEST Великобританії (умови процесу вступу в члени інституту, сплата членських внесків, отримання грантів, використання електронної бібліотеки, нові можливості співпраці НУ «ОМА» та IMarEST).