Інститут військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія» з оцінювальним візитом відвідали експерти програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP). Під час візиту іноземної делегації, до якої увійшли директор програми DEEP в Україні Маріуш Соліс, координатор програми Алан Столберг, начальник
15401045_1369539049732046_7800628999845992220_nАкадемії ВМС Болгарії контр-адмірал Боян Меднікаров та інші посадові особи, проаналізовано хід реалізації зазначеної програми НАТО у військовому виші у поточному році, обговорено перспективи виконання заходів у 2017 році.

Під час брифінгу, в якому з боку української сторони взяли участь ректор Національного університету «Одеська морська академія» Михайло Міюсов, представники Командування ВМС ЗС України та військового вишу, наголошувалося на важливості подальшої співпраці, зокрема, удосконалення навчальних дисциплін у відповідності з принципами їх побудови та викладання, що існують у вишах країн Альянсу. Крім того, обговорювалися питання проведення курсів оптимізації навчального процесу в умовах обмеженості ресурсів, перспектив організації і проведення міжнародних командно-штабних навчань із залученням особового складу вищих військових навчальних закладів, а також питання удосконалення мовної підготовки.

Для експертів проведено оглядову екскурсію навчальним закладом.