25 липня до Інституту військово-морських сил Національного університету “Одеська морська академія” відбувся візит полковника Девіда Ворнера, Аташе з питань Оборони при Посольстві Великої Британії в Україні з представниками ВМС НУ «ОМА» до складу якого увійшли: Міюсов М.В., ректор НУ «ОМА», професор та Гончаренко П.Д., начальник ВМС НУ «ОМА», капітан 1 рангу та інші.

Мета заходу: ознайомлення з навчальним процесом Інституту Військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія».

Також, відбувся круглий стіл з метою ознайомлення з організаціею процессу підготовки військових фахівців, обговорення перспективних напрямків роботи у рамках програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP). Під час зустрічі гостям було проведено екскурсію корпусами університету.