Шановні жителі нашого краю, шановні друзі! Прийміть найщиріші вітання від Національного університету «Одеська морська академія» з нагоди 89-річчя з Дня заснування Одеської області!

Іменини рідного краю – це свято відтворення нашої історії, збереження та поширення наших традицій, свято єднання та досягнень. Саме в такі моменти ми особливо відчуваємо у своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини. Сьогоднішнє свято – це гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію області, подякувати людям, які розбудовують наш край, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ.

Але наше майбутнє – це наша молодь, якій судилося визначати долю нашого краю в майбутньому. Саме тому нашою Одеською обласною радою та Одеською обласною державною адміністрацією було створено обласну цільову соціальну програму «Молодь Одещини», мета якої – створення системи всебічної підтримки громадянської активності молоді, спрямованої на самовизначення й самореалізацію, формування необхідних для цього передумов. Було надано велику підтримку молодіжним та дитячим громадським організаціям, зроблено велику роботу. Без сумніву, завдяки таким заходам та вихованню наступного покоління Одеська область – найбільша за територією область України, яка є однією з найрозвиненіших у країні в економічному, туристичному, культурному та науковому напрямках – і в майбутньому залишатиметься такою.

Геополітичне значення Одещини зумовлено як вигідним транспортно-географічним розміщенням, так і зростаючою активізацією її участі у великих європейських міжрегіональних організаціях – Асамблеї європейських регіонів і Робітничої співдружності придунайських країн. Будучи частиною морського фасаду країни, Одеська область значною мірою сприяє активній участі України в роботі країн-членів Чорноморського економічного співробітництва.

          Нехай же і надалі процвітає наша область, а ми разом будемо робити все можливе та необхідне для розвитку нашого краю. Бажаємо всім мешканцям нашої області міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту та процвітання! 

 

Coat Of Arms Of Odesa Oblast Svg