28 квітня в Batumi Navigation Teaching University (Грузія) відбулась віртуальна конференція «Student International Scientific Conference». Від НУ «ОМА» взяли участь курсанти четвертого курсу факультету судноводіння: Щербаньов В.В. і Медяник Б.В. На конференції були розглянуті цікаві та актуальні питання морської галузі.

23 травня у Constanta Maritime University (Румунія) відбулась перша віртуальна Міжнародна студентська конференція за темою «The future of MET in the digital era». Від Азовського морського інституту НУ «ОМА» взяли участь курсанти другого курсу спеціалізації «Навігація і управління морськими суднами» Свинарчук В.С. і Перепечаєв Н.С. Від Дунайського інституту НУ «ОМА» взяли участь курсанти четвертого курсу: Дятлов О.О. (факультет судноводіння), Щурдук С.О. (судномеханічний факультет), а також Стеценко Т.В. – ( факультет менеджменту). Від НУ «ОМА» взяли участь курсанти: Остапенко Я., Францева А. – факультет автоматики, Корітнянський Д., Косян Ю., Головацький В., Сорокін Р. – судномеханічний факультет. За підсумками конференції доповідачам було видано Certificate of attendance (сертифікат учасника) за відмінні результати під час захисту роботи.