31 березня відбувся урочистий ритуал випуску офіцерів Військово- Морських Сил Збройних Сил України в Інституті військово-морських сил Національного університету “Одеської морської академії”. Випускникам були вручені військово-морські кортики та дипломи. З особливим днем випускників привітав командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Воронченко І.О. Також з привітальним словом виступили ректор НУ “ОМА” Міюсов М.В., Гончаренко П.Д. – начальник Інституту військово-морських сил НУ “ОМА”, директор Департаменту оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради Зубов Г.І. та інші. Найкращому випускнику, лейтенанту Долгіх Івану, кортик вручив Клаудіо Деї — полковник, аташе з питань оборони при Посольстві Італії в Україні. Творчі колективи привітали молодих офіцерів піснями і завзятими танцями, також з нагоди свята відбувся святковий концерт.