Курсанти Інституту Військово-Морських Сил та відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету “Одеська морська академія” набору 2018 року сьогодні, 1 вересня, склали Військову присягу на вірність Українському народові. Урочистий ритуал проведено за участі представників Командування Військово-Морських Сил ЗС України, органів державної влади, керівництва вишу, батьків, ветеранів, волонтерів і духовенства.
Захід розпочався з урочистого проходження прапороносної групи – внесення «Бойового прапору» та виконання особовим складом Державного Гімну України. З цією подією особовий склад, рідних і близьких курсантів привітав командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко.
 Науково-педагогічний персонал Інституту постійно вдосконалює навчально-матеріальну та тренувальну базу, щоб курсанти здобули якомога вищий рівень освіти для проходження служби на кораблях та у військових частинах українських ВМС,- наголосив командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко. – Для вихованців нашого Інституту запроваджений новий курс лідерства, курсанти проходять підготовку в європейських навчальних закладах та стажування за кордоном, у тому числі на кораблях,- додав керівник виду ЗС України.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників Батьківщини, які віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність України.
Ритуал завершився проходженням урочистим маршем та колективним фотографуванням. Близькі та рідні мали нагоду привітати військових моряків із важливим днем у їхньому житті.