Dscn27-28 вересня до Національного університету “Одеська морська академія” завітали представники іноземних компаній-партнерів Gram Car Carriers & Golden Ocean Fleet з метою проведення презентації та відбору для проходження практики на суднах вищезазначених компаній курсантів НУ “ОМА” 2-х курсів з наступних факультетів: судноводійного, судномеханічного, автоматики.

Сьогодні Національний університет «Одеська морська академія» має все необхідне обладнання, методичне забезпечення та кадровий потенціал для підготовки випускників відповідно до вимог Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти (STCW). Випускники університету успішно працевлаштовуються в компаніях і організаціях морської індустрії, а саме завдяки співпраці з великими закордонними компаніями НУ “ОМА” регулярно поповнюється сучасним обладнанням, тим самим покращуючи умови навчання курсантів, які в майбутньому матимуть можливість розвиватися в своєму подальшому професійному шляху та стати кваліфікованими офіцерами флоту.

Наприкінці зустрічі, гості академії залишились задоволені підготовкою курсантів в НУ “ОМА” та зазначили що, і надалі планують продовжувати співпрацю з університетом, відповідно будуть раді приймати та забезпечувати кадетів робочими місцями.