Dscn10На запрошення деканату факультету морського права та менеджменту Національного університету «Одеська морська академія» 14 грудня 2018 року перед курсантами та викладачами факультету з відкритою лекцією «Принцип законності в динаміці діяльності Європейського суду з прав людини» виступив доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент національної академії правових наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, суддя ad hoc Європейського суду з прав людини Вячеслав Олексійович Туляков.

Запрошення видатних науковців та практиків для безпосереднього спілкування і креативного натхнення до пошуку нових шляхів розвитку особистостей курсантів та викладачів факультету стає доброю традицією нашого факультету.
Співробітники факультету вдячні колегам, які щиро діляться своїми унікальними знаннями й досвідом з нашими курсантами і молодими науковцями.