10 жовтня в екіпажі Національного університету “Одеська морська академія” відбулось відкриття меморіальної дошки в пам`ять про дане місце концентрації єврейського гетто під час окупації німецько-румунськими військами Одеси у 1941 році (початок – 16 жовтня), коли майже все єврейське населення Одеси, яке не встигло евакуюватися з міста, було фізично знищено. На заході були присутні представники університету, представники єврейської громади, раввін та представник судноплавної компанії “Укрферрі”, яка була спонсором заходу. Присутні виступили зі словами співчуття, присвяченими пам`яті жахливим подіям – тільки зберігаючи пам’ять про ті страшні дні й віддаючи шану загиблим і тим, кому вдалося вижити, можна сподіватися на те, що подібне більше ніколи не повториться в людській історії.