8 червня Михайло Міюсов – ректор Національного університету «Одеська морська академія» взяв участь у семінарі «Україна – джерело з підготовки майбутнього екіпажу» як один із спікерів. У веб-семінарі виступили: Шон Молоні – керуючий директор Elaborate Communications Ltd, Хенрік Дженсен –  керуючий директор Danica Crewing Services, Лука Поддін – керівник департаменту екіпажу морського світу S.A.M. та Тамара Іванова – керуючий директор Danica Crewing Services в Україні.

Вебінар охоплював такі важливі питання як: демографія країн, морська освіта та системи сертифікації.

Тамара Іванова у своїй презентації надала загальну інформацію про Україну: детальні демографічні данні, галузь та актуальні проблеми, пов’язані з процесом найму морських фахівців. Лука Поддін зупинився на питаннях, пов’язаних із спонсорством курсантських програм та досвідом роботи з українськими моряками. Михайло Міюсов виступив із короткою презентацією про кількість морських установ, що базуються в Україні, кількість курсантів та спеціалізацій, що є на сьогоднішній день, та навчанні в галузі морської підготовки в Україні загалом. Доповідь була підкріплена детальним поясненням української освітньої структури, а також процесом оцінювання курсантів. Хенрік Йенсен у своїй промові зосередився на HR-морському підході Даніки – скринінгу. За його словами, процес перевірки компанії складається з 12 етапів співбесіди з метою працевлаштування найкращих кандидатів.

Після виступів доповідачів відбулись плідні дискусії на різні теми, пов’язані з освітою курсантів, програмами навчання, підготовкою командного складу, екологічною стійкістю та глобальною модернізацією.