Img12-14 грудня проректор з науково педагогічної роботи Національного університету «Одеська морська академія» професор Захарченко В.М. взяв участь у Щорічній конференції національних експертів з реформування вищої освіти 2018 року «Розбудова потенціалу для реформування вищої освіти: Вплив проектів міжнародного співробітництва» на базі університету Рима (Sapienza University of Rome).

До складу української делегації увійшли: Шитікова С.П. (директор національного ERASMUS+ офісу в Укрaїні); члени Національної команди експертів з реформування вищої освіти Захарченко В.М. (Національний університет «Одеська морська академія»), Бахрушин В.Є. (Запорізький національний технічний університет), Ставицький А.В. (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Золотарьова І.О. (Харківський національний економічний університет); а також Криворучка Л.Д. (Національний університет «Києво-Могилянська академія»).

В ході заходу були обговорені результати Болонської конференції міністрів 2018 року; результати діяльності національних команд експертів з реформування вищої освіти; вплив програми ERASMUS+ на розбудову потенціалу вищої освіти та розвиток академічної мобільності, автономії та реформ врядування в університетах; питання впровадження національних рамок кваліфікацій та визнання; забеспечення якості; нових методів та технологій викладання та навчання; інклюзивної освіти; а також успішні практики розроблення проектів та їх управління й інші актуальні питання Європейського простору вищої освіти.

Також, під час заходу були встановлені нові міжнародні контакти та обговорені питання розроблення нових проектів програми ERASMUS+ для українських закладів вищої освіти.