927-28 жовтня проректор з науково педагогічної роботи, професор Захарченко В.М. Національного університету «Одеська морська академія» взяв участь у Другій міжнародній коференції з морської освіти та практичної підготовки на тему «Відповідь на виклики: розумні судна та морська освіта і підготовка» ДалянVського морського університету (Далянь, Китайська Народна Республіка).

Захарченко В.М. виступив з доповіддю на тему «Морська освіта та підготовка моряків в Україні».

У коференції взяли участь представники Міністерства транспорту Китайської Народної Республіки, Міжнародної морської організації (IMO) морських навчальних закладів КНР, морських агенцій, а також морських навчальних закладів Пакістану, Японії, Бангладешу, Індонезії та Таїланду.

У рамках конференції, професор Захарченко В.М. НУ «ОМА» провів зустріч з віце-президентом та представниками офісу з міжнародного співробітництва та зв’язків Далянського морського університету.

Під час переговорів були обговорені питання розвитку подальшої співпраці між університетами.