16 березня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 13-го Стипендіального конкурсу Юридичної фірми «АНК». Стипендіальний конкурс для студентів юридичних вузів і факультетів проводиться ЮФ «АНК» з 2001 року і відкриває перед студентами нові перспективи і можливості для подальшого професійного розвитку та працевлаштування. ЮФ «АНК» була першою серед юридичних фірм України, яка почала проводити стипендіальний конкурс, згодом це було підтримано іншими юридичними компаніями.

Почесними гостями заходу стали: ректор Одеського національного університету ім. Мечникова – професор Ігор Коваль, голова Ради адвокатів Одеської області – заслужений юрист України Йосип Бронза, декан факультету цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» – доцент Денис Колодін, завідувач кафедри морського права Національного університету «Одеська морська академія» – доцент Ольга Савич.

У Церемонії взяли участь члени Стипендіальної комісії – старший викладач кафедри морського права НУ «ОМА» Валентин Вишневський, старший викладач кафедри цивільного та трудового права Одеського національного морського університету Ірина Данилова, доцент кафедри конституційного права та правосуддя ОНУ ім. Мечникова, адвокат Катерина Кармазіна, керівник практики морського права ЮФ «АНК», адвокат Артем Волков.

Відповідно до Рішення Стипендіальної комісії, переможцем 13-го Стипендіального конкурсу став студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ігор Касьянов. Друге місце зайняв студент Національного університету «Одеська юридична академія» Ігор Ковалевич. Третє місце зайняла студентка Національного університету «Одеська морська академія» Діана Жукова. Спеціальний приз Стипендіальної комісії у вигляді стажування в Юридичній фірмі «АНК» отримала студентка ОНУ ім. Мечникова Ганна Кисіль. Призери конкурсу отримають піврічні стипендії в розмірі 1500, 1200 і 1000 гривень щомісяця і зможуть пройти стажування в ЮФ «АНК» під час літніх канікул.

Керуючий партнер ЮФ «АНК», адвокат Олександр Кифак привітав переможців Стипендіального конкурсу, побажав їм професійних успіхів і нових життєвих перемог. За словами Олександра Кіфака, ЮФ «АНК» буде продовжувати цю добру традицію, і наступний Стипендіальний конкурс буде оголошений вже в жовтні 2018 року.